Aké služby Vám ponúkame?

CELOPLOŠNÉ ROBOTICKÉ SKENOVANIE TELA

Robotické celotelové digitálne vyšetrenie znamienok FotoFinderom s umelou inteligenciou - vďaka digitálnej dermatoskopii a videodermatomikroskopii Vám ponúkame najpresnejšiu metódu vyšetrovania znamienok a pigmentácií celoplošným robotickým skenovaním tela. Jedná sa o tzv. MAPOVANIE, kedy kamera prístroja zaznamenáva znamienka z celého vášho tela, uchováva ich a 1x za rok potom vyhodnotí ich zmeny.

VIAC O TOMTO ZÁKROKU

Operácia horných viečok

Operácia horných očných viečok patrí k zákrokom, ktoré riešia zmeny kože a okolitých štruktúr oka spôsobené starnutím. Ide o radikálne odstránenie týchto prejavov s veľmi efektívnym výsledkom. 

Očné viečka sú funkčne veľmi exponované, preto taktiež v tejto časti tváre nastávajú prvé viditeľné prejavy starnutia pleti. Vekom dochádza k strate elasticity kože a na viečkach sa vytvárajú kožné nadbytky. Tie môžu byť ovplyvnené aj ďalšími faktormi ako sú - dedičnosť, typ kože, životospráva, alergie a iné. 

VIAC O TOMTO ZÁKROKU

Drakuloterapia - omladenie krvnou plazmou

PRP plazma (Platelet Rich Plasma) je zložitý názov pre jednoduchú a telovlastnú metodiku liečby. Jedná sa o aplikovanie krvnej plazmy obohatenej o krvné doštičky (trombocyty), ktorá sa získava z krvi pacienta a následne sa aplikuje na požadované lokality. Obrovskou výhodou tejto terapie je fakt, že do tela vpravujete jeho vlastnú látku a žiadne iné cudzie látky.  


VIAC O TOMTO ZÁKROKU

Trvalá laserová epilácia

Patrí v súčasnosti k najefektívnejšej metóde odstránenia nežiadúceho ochlpenia. Na rozdiel od bežného holenia a depilácie chĺpkov, ktoré po nejakej dobe znova narastú, laserová epilácia rieši problémy nežiadúceho ochlpenia natrvalo.

V závislosti na individuálnych vlastnostiach pokožky a ochlpenia môže byť počet potrebných opakovaní epilácie nižší alebo vyšší ako je priemer, ktorý je približne 4-8 sedení v 6-12 týždňových intervaloch. Pre úspešný výsledok epilácie je potrebné zasiahnuť folikul v jeho aktívnej rastovej fáze, kedy obsahuje najviac farbiva.

VIAC O TOMTO ZÁKROKU

BIODERMÁLNE 3D MEZONETOVÉ NITE

Súčasným trendom je čo najšetrnejšie ošetrenie prinášajúce výrazný efekt v boji proti vráskam a starnutiu. Takýmto ošetrením sú aj biodermálne 3D mezonetové nite, nazývané tiež liftingová terapia.

Efekt po aplikácií je takmer okamžitý a dlhotrvajúci (1-3 roky). Proces spevňovania pokožky po zákroku nastáva v priebehu 1-3 mesiace. Nite sa vstrebú v priebehu 6 mesiacov, ale vytvoria v koži novú kolagénovú kostru, ktorá pôsobí ďalej na spevnenie ochabnutej pokožky a tvárových kontúr!

VIAC O TOMTO ZÁKROKU

ZmluvnÉ poisťovne