Povedali o nás

Anna

"Úžasný lekár, odborník a neopísateľný, ľudský prístup." 

Teri

Je to úžasný človek, vynikajúci chirurg s veľkou charizmou, už pri prvom stretnutí som vedela, že som v správnych rukách, hneď mi vybavil operáciu prsníka a veľmi mi pomohol. Po operácii mi dôkladne vysvetlil ako operácia prebiehala. Zostáva v kontakte so svojím pacientom aj po zákroku a zaujíma sa o jeho zdravotný stav. Odporúčam pacientkám, ktoré majú zdravotné problémy, aby navštívili jeho ambulanciu, COR - MEDICAL s.r.o. v Dolnom Kubíne - nebudú sklamané.

Nina

Dobrý deň, chcela by som poďakovať za perfektné služby. Pán doktor mi odstránil starecké škvrny na rukách, ktoré som si myslela, že sa vzhľadom na ich množstvo a intenzitu odstrániť nedajú. Je veľmi ľudský a príjemný. V ambulancii Cor Medicalu sa snúbi krásne prostredie s úžasným a profesionálnym prístupom celého personálu. ďakujem a odporúčam služby týchto profesionálov všetkým.

Petra

Chcela by som sa poďakovať kolektívu Cor Medical za nadpriemerné služby, som už dlhšie klienkou a pacientkou centra a naozaj nemôžem na nich dopustiť. Chcela by som vyzdvihnúť prácu pani kozmetičky Zuzky, opakovane mi veľmi dobre pomohla s riešením akne, ktoré ma dlhodobo trápilo. Veľmi mi pomohol prístroj na čistenie pleti, liečba svetlom (myslím,že modrým) a trvalá epilácia. Zuzka je nesmierne milá, ústretová a profesionálna! Odporúčam všetkým a ešte raz ďakujem. 

Andrea

Absolvovala som v tom centre výplň pier kyselinou hyaluronovou a bola som veľmi spokojná. Veľké ďakujem hlavne za ľudský a odborný prístup lekára a celeho tímu. Vďaka skúsenostiam profesionálov to dopadlo na 1*.

Alena

Myslim si ze v dnešnej dobe je umenie robiť estetickú medicínu s vkusom, cítením a odbornými znalosťami s akymi to vykonáva pán doktor. Odporúčam!

LGS

Po dlhých rokoch moja pleť konečne v úžasných rukách a pozná to aj moje sebavedomie a okolie Ďakujem